himo c20

Składak do mieszkania w bloku Himo C20 lub Himo Z20

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupienia roweru ze wspomaganiem elektrycznym po przejrzeniu lokalnego rynku okazuje się, że większość sklepów sprzedaje standardowe MTB, które „nijak” można trzymać w mieszkaniu w bloku. Dorzucając do tego wizję wnoszenia codziennie roweru do bloku na XYZ piętro – tego typu rower odpada na przedbiegach z racji gabarytów.

Alternatywą jest rower krótszy, lżejszy – czyli składak albo BMX. Tutaj z gotowym rozwiązaniem przychodzi nie kto inny jak firma Xiaomi Himo c20 lub z20.

Xiaomi Himo c20 lub Himo z20

Są to rowery o identycznej specyfikacji, napędzie i zastosowaniem jednak z20 przypomina bardziej składak a c20 BMX. Ceny w marcu 2021 roku oscylują w granicach 3000-3400zł na Allegro. Powystawowe możemy znaleźć za 2800zł. Najważniejsze jest to, że na jednym ładowaniu możemy przejechać ponad 50km. Należy jednak pamiętać, iż jest to rower ze wspomaganiem pedałowania, a nie stricte rower elektryczny!

Z tego co widziałem na rynku Rosyjskim pojawił się rower Himo c26? z amortyzatorem z przodu.

Oczywiście fajną alternatywą Himo są rowery z Decathlonu.

Rowerek wg opisu producenta przejedzie 35km na jednym ładowaniu i na dzień publikacji wpisu kosztuje 3 999zł

5/5 - (3 votes)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.