bosch ixo

Bosch IXO – pomysł na prezent dla Niego

Z cyklu „super proste narzędzia” Bosch IXO. Mikro wkrętarkę, którą posiadam nie jest już dostępna na rynku. Powstały nowe generacje ciut mocniejsze.

Link do sklepu z Bosch IXO: morele.net

Jest to wkrętarka, która ma za zadanie zastąpić śrubokręt, wkrętak i to tyle. Jest super lekka jednak za słaba, aby skręcać coś więcej niż meble z paczki. Boscha IXO, który służy mi od lat – a ładowałem zaledwie kilka razy dzielnie dalej walczy. Bez problemu na jednym ładowaniu skręciła szafę w garderobie 3m x 2,5m z półeczkami, wzmocnieniami itp. Bosch IXO ma jeszcze jedną zaletę: a mianowicie posiada przystawki do urządzenia dzięki którym może wkręcać pod kątem 90′ oraz przy samej ścianie blatu/stołu/ drzwiczek.

Każdy facet powinien to mieć! Praktycznie narzędzia dla każdego!

Oceń to post
Zostań patronem i kup subskrypcję od 5zł przez GooglePay

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.