Gadający chomik, tańczący kaktus

W tym sezonie prawdziwym hitem sprzedażowym okazał się gadający kaktus spiewający i tańczący w rytm m. in. utworów Cypisa. Co prawda one raczej nie są dedykowane dla dzieci i młodzieży, ale prawdopodobnie osoba odpowiedzialna za playlistę utworów zabawki nie zna języka Polskiego i zaciągnęła utwory z jakiejś TOP listy przebojów.

1 Tańczący kaktus [KUP TERAZ]

Świetna zabawka dla dorosłych i dzieci. Wykonana jest z miękkiej, pluszowej tkaniny, jest bezpieczna dla dzieci. Zabawka tańczy, śpiewa, porusza się i obraca się.

Sprzedawca Allegro
śpiewający, tańczący kaktus
śpiewający, tańczący kaktus

2. Gadający chomik, przedrzeźnia [KUP TERAZ]

Zabawkę należy postawić w odległości do 0,5m od siebie następnie wypowiedzieć zdanie. Chomik powtarza wszystko co usłyszy zabawnym głosem jak to na chomika przystało. Zabawka dla dzieci +3 lata.

Gadający chomik
Gadający chomik

Inne Interaktywne zabawki do 100zł różnią się tylko kształtem (są papugi, sowy, słonie, krokodyle). Jakość wykonania jest dość podobna. Na pewno zabawką PREMIUM będzie Króliczek Honey Bunny jednak jego cena oscyluje w granicy + / – 300zł i jest przeznaczony również dla niemowląt. Więcej informacji pod linkiem Allegro.pl lub u sprzedającego.

Króliczek Honey Bunny
Króliczek Honey Bunny

3.8/5 - (46 votes)
Zostań patronem i kup subskrypcję od 5zł przez GooglePay

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *