Pióro wieczne Rotring ArtPen Caligraphy

Kaligrafia – zmień charakter pisma! Zamień długopis na pióro.

Umiejętność pisania piórem to klasa sama w sobie. Posługiwanie się nim na co dzień jest wg mnie eleganckie i taktowne. Ale co jeśli nasze gryzmoły przypominają bardziej znaki naszych przodków pozostawione w jaskiniach niż przeciętny charakter pisma możliwy nie tylko do zapisania ale i odczytania? Rozwiązaniem może być bardzo prosta zamiana długopisu na pióro do kaligrafii!

Link do sklepu: Allegro.pl

Zamiana zwykłego długopisu na najtańsze pióro powinna być już efektowna – piórem po prostu piszę się dużo łatwiej. Ale zamiana długopisu na pióro do kaligrafii… magia! Zwykłe gryzmoły wyglądają całkiem zgrabnie.

Rotring Art Pen – to nazwa mojego pióra wiecznego ze stalówką wykonaną ze stali. Korpus pióra wykonany z żywicy -przyjemny w dotyku. Najważniejsze, że pióro jest na naboje dostępne w każdym sklepie/ dziale papierniczym.

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.