lamborghini huracan 3

lamborghini huracan za 299zł!

Link do sklepu: prezent.webesklep.pl – Sklep z magicznymi prezentami. voucher na prezent, kreatywny weekend, katalog marzeń (webesklep.pl)

Poczuj moc 610 KM w legendarnym Lamborghini Huracan.  Model wyszedł na rynek w 2014, a już jest kultowym i jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli Lambo. Silnik o pojemności 5,2L z 10 cylindrami o mocy 610 KM, do tego moment obrotowy równy 540 Nm pozwalają na osiągniecie niewyobrażalnych prędkości w bardzo krótkim czasie.  Z ziemi włoskiej do Polski – na tor w Kielcach. dasz radę okiełznać taką moc? Nie dowiesz się, póki nie spróbujesz! Kup voucher na niezapomnianą jazdę Lamborghini Huracan – jedno z nielicznych aut, które do 100 rozpędza się w mniej niż 3,5 sekundy!

lamborghini huracan za 299zł!
piekielnie mocny!
lamborghini huracan za 299zł!
https://prezent.webesklep.pl/shop?text=jazda

Zobacz także inne oferty :

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.