Mycie, czyszczenie hulajnogi

Jeździsz hulajnogą i zauważyłeś, że bardzo ciężko utrzymać jak w czystości? Polecam dwa sprawdzone patenty do mycia i utrzymania dłużej w czystości naszego sprzętu.

Musimy zaopatrzyć się w produkty:

Czyszczenie hulajnogi

Najpierw musimy umyć ręcznie nasz sprzęt! Przestrzegam nigdy nie myjemy hulajnóg pod ciśnieniem IP 54 nie gwarantuje całkowitej szczelności. Następnie na suchą hulajnogę wcieramy niewidzialną wycieraczkę, która spowoduje pozbycie się nadmiaru wody w przyszłości. Następnie, aby zdobyć blask hulajnogi możemy skorzystać z wosku w sprayu rozpylając go jak tradycyjny płyn do szyb – lekko rozcierając. z Wosku w spray możemy korzystać raz na tydzień, dwa przy użytkowaniu w mieście. Wycieraczka niewidzialna starcza na 2-3 miesiące bez ciągłej jazdy w deszczu.

Konserwacja hulajnogi

Coś skrzypi, coś stuka… Do wszystkich sprzętów, które mają kontakt z wodą polecam smar z PTFE potocznie nazywany teflonem. Teflon w żaden sposób nie reaguje z wodą. Należy tylko pamiętać aby po smarowaniu nie oblizywać palca ponieważ jest szkodliwy 😛 wersja w sprayu wydaje się bardziej praktyczna

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *