pokrowiec, ETUI, osłona wyświetlacza hulajnogi Xiaomi PRO 2

Sprawdzam! Kupiłem na Allegro dwie tanie osłony wyświetlacza hulajnogi xiaomi pro 2 – obie wodoodporne:

pokrowiec, ETUI, osłona wyświetlacza hulajnogi Xiaomi PRO 2pokrowiec, ETUI, osłona wyświetlacza hulajnogi Xiaomi PRO 2
osłona wyświetlacza hulajnogi Xiaomi PRO 2

Wersja tańsza „gumowa” jest przyjemniejsza w dotyku, ładnie się prezentuje po założeniu, ale posiada także wady. Nie jest idealnie dopasowana do rozmiaru, a same wskaźniki wyświetlacza są widoczne jak przez okulary słoneczne. Cienka warstwa gumy mocno przyciemna najważniejsze informacje.

Wersja droższa pokrowca jest z drukarki 3D na brzegach widać „ślady druku” jednak rozmiar dopasowany jest idealnie. Dodatkowo posiada kawałek taśmy dwustronnej, który na pewno ustabilizuje pokrowiec na amen. Wskaźniki czytelne.

Na zdjęciach widać włosy, pyłki, sierść. Proszę wybaczyć. Mój kot otworzył paczkę przede mną.

osłona wyświetlacza hulajnogi Xiaomi PRO 2

Szukasz pokrowca na całą hulajnogę, do transportu lub schowania na zimę? sprawdź na Allegro torbę, którą wybrałem dla siebie: Allegro.pl

5/5 - (2 votes)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *