Części do Xiaomi PRO 2

Części do Xiaomi PRO 2

tak, tak u mnie także musiał pojawić się wpis o hulajce oraz cenach części do Xiaomi PRO 2. Hulajka zrewolucjonizowała transport miejski podczas pandemii COVID. W pełni zastępuje komunikacje publiczną, a także samochód!

Xiaomi na dzień wpisu oferuje 3 fajne hulajnogi – o których powstało wiele milionów wpisów i opisów. Dla dorosłej osoby są dwie: Xiaomi 1s oraz PRO 2. To co musisz wiedzieć, to różnią się wagą około 1,5kg oraz zasięgiem 15km więcej na korzyść pro 2.

Koszt ładowania liczyłem raz i tak przy standardowej taryfie prądu przejechanie 100km kosztuje około 1zł! Jest to oczywiście SUPER wynik porównując do samochodu. ALE: Pamiętajmy, że to jest małe urządzenie elektrycznie i serwis np. wymiana klocków hamulcowych oraz tarczy wykonujemy sprzęcie. a serwisujemy ją co ~800 km.

Oczywiście ceny podzespołów i części do Xiaomi PRO 2 są stosunkowo niewielkie i tak dla przykładu:

Dodatki do hulajnogi Xiaomi PRO 2, które mogą się przydać, ale nie są konieczne:

Opcje „tuningu” hulajnogi Xiaomi PRO 2:

*Link do aukcji wybrane losowo z Allegro.

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.