Lampy sufitowe spot BOX

Spoty, lampy sufitowe i ścienne nazywane inaczej spot Box’ami to bliźniacza nazwa mojej marki spotBOX. Niemniej poniżej wpis o nich.

Bestsellery allegro czyli najczęściej sprzedawanym modelem jest: Oprawa natynkowa Zuma Line Box 2 GU10 2x50W

Lampy sufitowe spot BOX

lampy sufitowe spot BOX Zuma Line:

Kolor jak widać biały, wykonane z aluminium. Światło spot BOX to 2x50W. Wymiary 26,4 x 13,2 x 12 c. Podpinane pod 230V. Oczywiście możemy zamówić w kolorze czarnym, kostkę pojedynczą, a nie jak na zdjęciu podwójna, oraz dłuższą w formie tuby.

Lampy sufitowe spot BOX

Oprawa sufitowa spotBOX

Lampy to dość proste rozwiązania oświetleniowe, minimalistyczne a zarazem super praktyczne. Idealne do nowoczesnego wnętrza. Nadają się do przestrzeni mieszkalnych jak i komercyjnych. Często wybierane przez projektantów i dekoratorów wnętrz. Sprawdź wszystkie Lampy sufitowe spot BOX z Allegro.

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *