mi logo

6 gadżetów do domu od Xiaomi

Zaczynasz czytać artykuł fana firmy Xiaomi, który ma zakrzywiony pogląd na tą firmę technologiczną. Xiaomi to firma mieszająca na rynku wszystkich codziennych przedmiotów z których korzystasz – po prostu dokłada do nich baterie, czasami także wyświetlacz i najważniejsze: obowiązkowa komunikacja przez WiFi.

Oto 6 gadżetów do domu od Xiaomi:

  1. Żarówki Xiaomi Smart z WiFi, można je włączać i wyłączać przez telefon oraz regulować barwę światła!
  2. Inteligentne gniazdko Mi Smart Wi-Fi Power Plug pozwoli z poziomu telefonu ustawić harmonogram i np. na noc wyłączyć TV, modem, router, zasilacze do komputera. Genialne!
  3. Listwa zasilająca Mi Power Strip z trzema złączami USB dzięki którym nie musisz już szukać ładowarki. Wygląda naprawdę zgrabnie.
  4. Wentylator z funkcją imitującą wiatr? Także, od Xiaomi.
  5. Cała rodzina oczyszczaczy powietrza. W skrócie kosztują tylko ciut taniej od konkurencji ale za to filtry są dużo tańsze. Testy przeprowadzał Kuba Klawiter.
  6. Czajnik na Wifi, zestawy czujników do okien, drzwi, czadu-gazów. To wszystko jest wręcz niezbędne do codziennego użytku. Oczywiście od Xiaomi.
6 gadżetów do domu od Xiaomi
Listwa zasilająca Mi Power Strip z trzema złączami USB do kupienia najtaniej przez allegro

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.