Wednesday Adams

Kim jest Wednesday Adams?

Wednesday Adams to postać z serialu telewizyjnego Rodzina Addamsów z lat 90? Jest córką Gomeza i Morticii Addamsów oraz jednym z ich pięciorga dzieci. Wednesday ma niepowtarzalny gotycki styl, charakteryzujący się długimi ciemnymi włosami i surową białą twarzą. Jej charakterystyczny wygląd został stworzony poprzez połączenie elementów z oryginalnych rysunków Charlesa Addamsa z inspiracją z adaptacji filmowej Tima Burtona z 1993 roku „Rodzina Addamsów”. Od tego czasu Wednesday była przedstawiana w różnych adaptacjach live action, ostatnio w 2020 roku, kiedy Netflix wydał nowy serial animowany o rodzinie. W tej wersji aktorka Emma Stone została obsadzona w roli Wednesday, podkładając głos pod scenariusz napisany dla jej postaci. W 2022 roku fani będą mogli ponownie zobaczyć Wednesday na ekranie, tym razem w roli Chloe Grace Moretz w nowym filmie wyreżyserowanym przez samego Tima Burtona. Pomimo tego, że od momentu, gdy została po raz pierwszy przedstawiona widzom, minęły już dziesiątki lat, Wednesday Adams nadal urzeka fanów swoim czarnym humorem i ponadczasowym urokiem.

Wednesday w moim domu była całkiem fajną propozycją na luźne i długie jesienne wieczory. Polecam z tego względu, że scenariusz filmu nie jest tak oczywisty niczym ze Squad Game.

Robert

Czy Wednesday to najlepsza produkcja o rodzinie Addamsów?

Wednesday Addams z serialu Rodzina Addamsów jest mroczną nastoletnią postacią, a serial Wednesday na Netflixie podniósł jej status niczym na level Harrego Pottera. Serial Wednesday przedstawia jak opuszcza ona „komfort” domu rodziny Addamsów, aby uczęszczać do elitarnej szkoły z resztą swoich rówieśników. Ukazuje wszystkie zmagania nastolatki, a jednocześnie zapewnia unikalne spojrzenie na specyfikę rodziny Addamsów. Dzięki czarnemu dowcipowi, nie dziwi fakt, że wielu widzów uznało Wednesday za jedną z najlepszych produkcji o rodzinie Addamsów, jakie kiedykolwiek powstały. To hołd dla tego, co fani już kochają w Wednesday!

5/5 - (5 votes)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *