Mikrofala – wybór Grudzień 2021

Poszukuje dla siebie kuchenki mikrofalowej do zabudowy. Wybór dużego sprzętu AGD padł na Electrolux. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć firma ta posiada dość duże zaopatrzenie w części zamienne – jest też dość popularna. I na pralkę z tej samej firmy nie narzekam.

Mikrofala co musi mieć:

Otóż to jest jedyny sprzęt w domu, którego parametry techniczne nie mają większego znaczenia. Ponieważ tylko ja będę z niej korzystał a odgrzanie mocą 700W, 900W czy 1100W niema mniejszego znaczenia (to tylko kilka sekund przy podgrzewaniu posiłków) a zatem czego szukam:

  • Electrolux koniecznie czarna
  • Szerokość ~60cm
  • Budżetowy

Jaką kuchenkę mikrofalową proponuje Ceneo?

porównanie mikrofali z ceneo
Mikrofala z ceneo – porównanie
czarna kuchenka mikrofalowa
Ok! do 1000zł kupię mikrofalę, super! Ale czym one się różnią? 


Bingo! Mikrofala za 885zł ma srebrną listewkę na samej górze!  

Otóż KURŁA, NIE! Zdjęcia są wymiksowane i przedstawiają dwie różne mikrofale. W każdym sklepie Internetowym AGD, RTV jak i na Allegro są te same zdjęcia, które przedstawiają raz srebrną listewkę, raz czarną. Oczywiście święcie przekonany, że obsługa klienta nie pomoże jednak napisałem z nadzieją.

Niestety producent nie podaje takiej informacji na swojej stronie.
Na naszych magazynach znajdują się produkty nowe, fabrycznie zapakowane
Magazyn nie ma możliwości zweryfikowania zawartości poszczególnych produktów pod kątem indywidualnych zapytań.
Proponuję kontakt z producentem.

Dział Obsługi Klienta neo24.pl

Na stronie producenta oczywiście zdjęcia takie same. Teraz czekam na odpowiedź z elektroluxa aby zamówić tą prawidłową wersje, a jeśli nawet przyjdzie srebrna listewka to potraktuje są sprayem do hamulców ze sklepu motoryzacyjnego. 🙂 Pozdro. R.

*Kuchenkę mikrofalową celowo nazywam „Mikrofala” tylko dlatego, że lepiej mi się pozycjonuje. Daję szansę wybić się temu wpisowi w Google 🙂

5/5 - (1 vote)
Zostań patronem i kup subskrypcję od 5zł przez GooglePay

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *