Co warto mieć w męskiej szafie? – Leyraa

Hej! Tu Leyraa z bloga Fashion and Beauty Blog. Robert zaprosił mnie do napisania wpisu gościnnego. Chodziło mi po głowie kilka wizji, ale chyba naj będzie zdecydowanie temat, co warto mieć w męskiej szafie? W końcu jestem kobietą w tym kraju, prowadzę firmę – czytaj: jestem prywaciarzem 🙂 więc przedstawię za jak ubranym mężczyzną zdecydowanie obejrzałabym się na ulicy.

Podstawa: jeansy! I wcale nie fleje szerokie, które sprzątają z każdym twoim ruchem ulicę! Joggery lub klasyczne z dziurami no jest dziś w czym wybierać.


Dalej: buty. Macie dziś do wyboru tyle modeli adidasów i trampek, że wystawy sklepowe wielkością dorównują części damskiej. Czego więc z tego nie korzystacie?

Co warto mieć w męskiej szafie? - Leyraa
  • Oczywiście nie mówię o wszystkich… te co wyglądają jak skarpeta wołają o pomstę do nieba! Te niżej nie wiem co twórca miał w głowie, dla mnie zdecydowanie NOT.

Kolejny element garderoby: bluzy. Z kapturem, bez kaptura, na zamek

Byle nie wielkie, wieeeelkie worki w których nie idzie was znaleźć. Dziwicie się potem że nawet nie przytulimy, a jak mamy was w worku na kartofle odnaleźć?!🤣


I na zakończenie wspomnę jeszcze nieśmiertelne koszulki. Ktoś zapyta, czego nie bokserki? Jakby to delikatnie ująć żeby fochów nie było… dobra powiem jak kiedyś na siłowni kolega kolegę motywował: „sfaczałeś!”. Chuderlak wyglądający jakby promował anoreksję będzie mniej bolącym widokiem w zwykłej koszulce, niż jakby podkreślał to obcisłą bokserką, albo o zgrozo workowatą jak u koszykarzy.

Zwykła koszulka, robi robotę. Pamiętaj by nosić możliwy rozmiar. Bo też jak ubierzesz od młodszego brata też będzie dziwnie. Z tego co widziałam u swojego numeracja nie była jakaś dziwna, zawsze nosił wszystkiego M.


I jeszcze podsumowując na koniec:

  • klasyczne kolory jak czerń, biały, granatowy zawsze na +,
  • jak najmniej drobnych wzorków od których można dostać oczopląsu, swojego lubego już zjechałam za te czarno-białe ślaczki na bluzie, co z tego że ciepła, jak nie mogłam na nią patrzeć. W efekcie sama ją ubierałam idąc do sklepu, żebym nie musiała na nim tego widzieć🤣 😅.
  • tatuaże też są spoko.

Na początek wystarczy. Jak złape natchnienie to zrobię ciąg dalszy. Wbrew pozorom nie jest tak łatwo faceta dobrze ubrać. Macie również duży wybór, ale dobrać coś dobrego to też czas, czas, czas. Tandety i kiczu nie brakuje ani w damskim dziale, ani męskim.

Leyraa z bloga Fashion and Beauty Blog.

Komentarz:

… a ja myślałem, że kolorowe skarpety znalezione na allegro to szczyt ilości barw mojej szafy 🙂 Może czas na zmiany?!

Robert
4.2/5 - (8 votes)
Zostań patronem i kup subskrypcję od 5zł przez GooglePay

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *