płyny tenzi

Test – płyn Tenzi – szybkie męskie sprzątanie

Kilka słów o firmie z której wybrałem płyn Tenzi

Allegro: płyn tenzi

Tenzi jest uznanym producentem profesjonalnych środków czystości stosowanych w branży motoryzacyjnej, przemysłowej, gastronomicznej, hotelarskiej i gospodarstwa domowego od 1999 roku. Firma jest obecna na rynku od ponad 20 lat i od samego początku kieruje się mottem „Przewaga dzięki jakości”. Dlatego też opracowują własne receptury, produkują, pakują i dostarczają preparaty pod markami handlowymi lub własnymi. Jakość produktów gwarantuje m.in. certyfikat ISO 9001:2015 oraz standard BRC – cokolwiek to znaczy 🙂

Test - płyn Tenzi - szybkie męskie sprzątanie
Płyn Tenzi

Do testu wybrałem produkty do szyb, powierzchni emaliowanych lub akrylowych (do łazienki), do piekarnika oraz antystatyczny. Ten ostatni zmusił mnie to zainteresowania się produktami „zapobiegającymi osadzaniu się kurzu”.

Aby ułatwić sprzątanie trzeba zacząć od zabezpieczenia powierzchni… łazienkę już od dawna zabezpieczam warstwą hydrofobową – i działa. Okolice wanny/prysznica na dłużej pozostają czyste poprzez zapobieganie osadzaniu się wody, osadu z żeli i szamponów.

  • Tenzi do szyb i powierzchni szklanych nie będę opisywał. Przetarłem – czyste, ładnie pachnie, nie pozostawia smug.
  • Tenzi do piekarnika jeszcze nie testowałem.
  • Tenzi do powierzchni akrylowych i emaliowanych zaskakująco szybko doprowadził do porządku umywalkę przy okazji nie powstała żadna reakcja z korkiem malowanym prawdopodobnie proszkowo.
Test - płyn Tenzi - szybkie męskie sprzątanie
Działanie płynu Tenzi
  • Teraz czas na kurz.Tenzi antystatyczne – według opisu producenta preparat ma za zadanie zneutralizować statyczność powierzchni np. mebli dzięki czemu kurz miałbym się na nich „aż” tak bardzo nie osadzać. Z racji tego, że nie mam graciarni w domu sprzątanie nie jest jakimś problemem. Niemniej chciałbym ograniczyć czas ogarnięcia mieszkania do minimum i tak w losowych miejscach zastosowałem płyn. Za tydzień dodam kilka fotek wyniki działania preparatu Tenzi „antystatyczny”.

Edit: 07.03.2022r.

Wszystkie wybrane przeze mnie płyny zastosowane zgodnie z przeznaczeniem bardzo dobrze sprawdziły się przy użytku domowym. Mają fajny neutralny zapach. Cenowo za bardzo nie różnią się od ogólnie dostępnych. Polecam. U mnie w domu zostają. (Nadal czekamy na wyniki płynu antystatycznego.)

Sprawdź także inne produkty polecane do domu.

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *