Przyprawy świata – najlepszy zestaw do domu prosto z Gdyni.

Gdy kilka lat temu wyjeżdżałem do Niemiec (nie znając języka) potrzebowałem gotowy zestaw przypraw tak, aby łatwo i szybko można było przygotować dania obiadowe. Otrzymałem od znajomego linka do sklepu „Przyprawy świata” z Gdyni. Zamówiłem na szybko zestaw do rosołu, do ryb, do sałatek i coś tam jeszcze.

Przyprawy świata proponują gotowe mieszanki bez dodatków „e-kompleks” i to jest chyba najważniejsza informacja.

Przyprawa do rosołu wystarczy, aby zrobić pyszny bulion np. na rosół czy inną dowolną zupę. Nie potrzebne są żadne kostki, trójkąciki ani inne dodatki z przetworzonym tłuszczem zwierzęcym.

Dostępne przyprawy do mięs, ryb, do kurczaka a także do jajek lub jajecznicy … bigosu. Generalnie 190 opcji zakupowych prosto z Allegro.

Tym sposobem Przyprawy Świata z Gdyni zostały ze mną do dziś!

*Zdjęcia własnością „Przyprawy Świata”

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *