żarówka z ledami w środku

Żarówka z ledami w środku.

Oświetlenie w domu jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na nasze samopoczucie. Zaraz po dostępnie do czystego świeżego powietrza. Standardowo aby poprawić sobie warunki instalujemy mocniejsze lub słabsze żarówki, często nawet nie zważając na barwę światła lub temperaturę – jak kto woli.

Moja księżniczka nie zgodziła się na technologiczne rozwiązanie Xiaomilampka nocna z czujnikiem ruchu do kupienia tutaj.

Żarówka z ledami w środku.
Lampka nocna Xiaomi z czujnikiem ruchu

Stawiając „na tradycję” wybrała: żarówka z ledami w środku.

Ok! ale gdzie dostaniemy takie żarówki? OBI, Leroy Merlon na dzień tego wpisu nie posiadają w ofercie tego typu produktu. Castorama ma 2 barwy do wyboru przy świetle około 8-10 lm. t Allegro znalazłem żarówkę 1,5W przy 2900K.

Link do zakupów: Allegro.

A oto moja żarówa – fotki robione w dzień!

Żarówka z ledami w środku faktycznie jest całkiem fajnym rozwiązaniem dla lampki nocnej.

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

2 thoughts on “Żarówka z ledami w środku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *