Zestaw LEGO dla chłopca

Na prawdę szybka przeprawa przez zestaw LEGO dla chłopca tego małego jak i tego większego.

Zestaw LEGO TECHNIC do 250zł z dostawą SMART – sprzęt remontowo – budowlany

Zestawy dostępny dla dzieci od 10 roku życia – przez możliwość połknięcia małych elementów. Idealny prezent na urodziny lub święta – ale czy praktyczny i minimalistyczny? To nie mnie oceniać. Na pewno jeśli pracujesz na budowie łatwiej będzie dziecku zobrazować Twoje zadania w pracy – codzienność.

Sam poluje na modele w skali samochodów, które posiadałem, aby zrobić „miniaturowy garaż” w salonie 🙂

Sprzedającym jest bartek_mar97 – na dzień wpisu posiada 100% pozytywnych komentarzy z tego też powodu polecam oferty Gościa 🙂

Zestaw LEGO SPPED oraz CITY od 50zł z dostawą SMART – Toyota, Dodge, Jaguer, Jeep, Audi

Nieco mniejsze zestawy LEGO a zarazem i tańsze proponuje Rafał z Wroom-Wroom prowadzący sklep motoryzacyjny. W jego ofercie znajdziemy TYLKO zestawy samochodów oraz infrastruktury potrzebnej do prowadzenia pojazdu.

Zestaw lego dla chłopca pomimo swojej ceny wydaje się być trafionym pomysłem ponieważ zestaw może służyć kilku pokoleniom o ile dzieciak nie jest małym terrorystą rozrzucającym klocki pod nogi… w nocy. „Wdepnij w lego” xD

Szukasz innych inspiracji na prezent dla chłopca?

Sprawdź także prezent dla dziecka od ogrodnika.

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *