szkolenia dla facetów

Kierunki myślowe – kołczing i szkolenia dla facetów

Jeśli słyszysz określenie „Coach” albo po naszemu kołcz – albo pojawiają Ci się znaki zapytania – co to kurła jest – albo jeśli znasz temat widzisz salę wypełnioną korporacyjnymi szczurkami z wielorazowymi kubkami ze starbucksa przygotowującymi się do szkolenia za grubą kasę, za które zapłaciła firma. Na szkoleniach grupa ludzi słyszy to co chce usłyszeć po czym wracają do swoich biurek i w koło klepią to samo. Nie mówię, że takie szkolenia są złe. Ich jest po prostu za dużo i ciężko wyciągnąć tą nić zapoczątkowującą nowy tok myślenia, nowe perspektywy.

Kołczing i szkolenia dla facetów – Michał Wawrzyniak – Kołcz Majk

Od czasu do czasu oglądam bezpłatne filmiki, które udostępnia na swoich profilach Michał. Gość ma tak dużo bezpłatnych materiałów, że ich obejrzenie zajęłoby kilka lat. A z tłumu szkoleniowców wyróżnia go jeden aspekt – wykorzystuje akcenty teatru w swoich materiałach. Przypuszczam, że posiada jakąś wewnętrzną inspirację do tworzenia scen, ponieważ w starych materiałach opiera się na tym samym wzorze prowadzenia szkoleń.

Inspiracją tego wpisu był filmik dotyczący CZASU jaki wszyscy posiadamy. Bez różnicy kim jesteśmy w tym momencie. Jaki posiadamy status materialny. Jakie mamy stanowisko w pracy, czy mamy dzieci, dom – przedmioty nas otaczające. Każdy z nas w ciągu doby ma do wykorzystania 24 godziny. Tylko tyle i aż tyle.

Sam przekaz filmiku jest dość prosty i każdy interpretuje go pod swoje życie. Jednak daje do myślenia podział doby na jednoprocentowe moduły. Szczególnie jeśli prowadzimy monotonne, ale szybkie życie

Daje do zastanowienia czy, aby na pewno poświęcamy czas temu co na prawdę chcemy. Czy dodatkowy czas poświęcony na pracę, nadgodziny są warte ograniczania czasu spędzonego z najbliższymi czy czworonogim przyjacielem.

Książki Michała Wawrzyniaka do których zajrzałem, ale ich nie przeczytałem w całości.

O ile tworzenie filmów i szkoleń Michałowi idzie zacnie o tyle pisanie książek raczej nie jest jego mocną stroną. Oczywiście zachęcam do zakupy ponieważ w taki sposób autorowi płacimy za przygotowywane materiały.

5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *