Suplementy diety, multiwitaminy dla mężczyzn

W ostatnich miesiącach dużo czasu poświęcam na czytanie i zapoznanie się z tematem suplementacji diety multiwitaminami syntetycznymi. Oczywiście moje podejście nie zmieniło się względem „leków i suplementów diety”. Najważniejsze jest to co jesz na co dzień. Tak na prawdę wystarczy tydzień spożywać posiłki „gorszej jakości – mniej zdrowe”, aby organizm to odczuł.

Suplementy diety, multiwitaminy dla mężczyzn
Multiwitaminy dla mężczyzn

„… jesteś tym co jesz …”

Ktoś mądry powiedział

Prawidłową suplementację należy rozpocząć od badania krwi bo skąd mamy wiedzieć co brać (?!) – przynajmniej z takiego założenia wychodzę. Ale z racji tego, że wymaga to od nas wizyty w przychodni lub prywatnej klinice – w celu pobrania krwi – możemy zastosować suplementy ogólne multiwitaminy dla mężczyzn, które przy regularnym stosowaniu będą wspierać organizm. Regularnie stosowanie to okres powyżej 3 miesięcy.

Multiwitaminy dla mężczyzn – ranking!

  1. Witaminy dla mężczyzn Vitotal od Aflofarm – jedno opakowanie na 30 dni
  2. Multisportowe witaminy od Olimp – 60 kapsułek
  3. Witaminy i minerały dla mężczyzny od Now Foods – 60 kapsułek

Tabsy są zestawem multiwitaminowym do zastosowania ogólnego przez okres minimum 90 dni. Suplementy diety znane w dniu dzisiejszym nie zastąpią prawidłowej diety i zdrowego trybu życia – ale zdarza się, że nie mamy czasu więc możemy sobie odrobinę pomóc.


multiwitaminy dla mężczyzn

Najważniejsze witaminy dla mężczyzn B6 143%, tiamina 127%, biotyna 125%, niacyna 125% + komplet pozostałych witamin. Łącznie w menu są 33 pozycje witaminowo – mineralne.

KUP TERAZ NA ALLEGO

multiwitaminy dla sportowców

Producent informuje o składzie bogatym w witaminy A, B, C ….. całego alfabetu. Niektóre wartości przekraczają 1000% dziennego zapotrzebowania.

KUP TERAZ NA ALLEGRO

multiwitamina dla facetów powyżej 40 roku życia

Produkt w opakowaniach po 30, 60 i 90 tabletek również dla Panów powyżej 40 roku życia. Można stosować do 3 tabletek dziennie.

KUP TERAZ NA ALLEGRO – chwilowo brak towaru.


Poniższy tekst służy pozycjonowaniu wpisu. Znalazłeś się na tej stronie ponieważ prawdopodobnie szukałeś: vitotal dla mężczyzn opinie, witaminy dla mężczyzn pan tabletka, fertistim dla mężczyzn, jakie witaminy i minerały dla nastolatków, multi multiwitamina dla mężczyzn

5/5 - (3 votes)

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *