Nawilżacz do domu z ekosystemu Xiaomi

Jesień ma to do siebie, że uruchamiamy systemy grzewcze, grzejniki, nawiewy zwiększające temperaturę. Oczywiście miło jak mamy ciepło w domu, ale przez sztuczne podwyższanie temperatury mamy także suche powietrze. Jak suche? To możemy sprawdzić prostym urządzeniem takim jak czujnik wilgotności powietrza możemy go kupić za około 25zł. Oczywiście wybieram z nawilżacz do domu z ekosystemu Xiaomi ponieważ można go w prosty sposób zintegrować z nawilżaczem, który będzie się włączał automatycznie jak tylko wskaźnik spadnie poniżej wyznaczonej normy – jest to 40% wilgotności. Dodatkową funkcją jest termometr 🙂

Nawilżacz do domu, praktyczny i niedrogi.

Nawilżacz do domu z ekosystemu Xiaomi
nawilżacz powietrza do domu od xiaomi

Wybieram nawilżacz ultradźwiękowy. Zbiornik na wodę 5L pozwala na ciągłą pracę przez cały dzień co pozwoli zwiększyć wilgotność o 20-30%.

Najtańszą opcją jest Xiaomi Deema F629W, jednak sam wybrałem Xiaomi Deema F325 ponieważ pozwala na obserwację stanu wody, można dodać aromaty zapachowe oraz jest bardzo cichy i według opinii postawiony na podłodze nie moczy jej.

Nawilżacz do domu to tylko jeden produkt z ekosystemu Xiaomi. Następne jakie będę testował i prowadzał do swojego mieszkania do

  • odkurzacz automatyczny
  • zegarek z termometrem i czujnikiem wilgotności
  • wentylator imitujący wiatr
  • oczyszczasz powietrza
  • hulajnoga Xiaomi
  • żarówki Xiaomi
  • lampa nocna z czujnikiem ruchu
5/5 - (1 vote)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *