Lego Komisariat Policji

Lego Komisariat Policji

Zestawy Lego to świetny sposób, aby zdobyć punkty kreatywności i wyrazić siebie. Jest to również świetny sposób na spędzanie czasu z przyjaciółmi, ponieważ wiele osób lubi składać zestawy i zbierać je. Istnieje wiele różnych zestawów, od bardzo prostych do niesamowicie skomplikowanych. Lego City wydają się być dość prostymi w porównaniu ze skomplikowanymi modelami Lego Technic, które też często w zestawach kosztują po kilka tysięcy złotych.

Idealny zestaw dla każdego komendanta! Wybuchowy posterunek Policji!

Robert
Lego Komisariat Policji

Zestaw Lego Komisariat Policji

Zestaw Lego Komisariat Policji to wybuchowy posterunek gwarantujący świetny sposób na zbudowanie własnego miasta LEGO City. Ten zestaw o numerze 60316 LEGO zawiera jeden posterunek policji, jeden samochód policyjny i mini figurki. Z tym zestawem LEGO City możesz stworzyć ekscytującą scenę LEGO City. Możesz zbudować posterunek policji z dwoma poziomami i wieloma akcesoriami, samochód policyjny z otwieranymi drzwiami i toczącymi się kołami, a nawet celę więzienną dla przestępców! Kilka dołączonych mini figurek w tym dwóch policjantów, złodziej i policjantka. Wszystkie te elementy składają się na ten niesamowity zestaw LEGO City Posterunek policji. Dzięki niemu będziesz mógł zbudować własne miniaturowe miasto, w którym przestępczość nigdy nie śpi!

5/5 - (5 votes)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *