daniel craig szklana cebula

Film na święta: Szklana Cebula

Szklana Cebula czyli Glass Onion to kolejny film z serii „na noże”, który trafił na Netfix w 2022 roku. W roli głównej DANIEL CRAIG, który wciela się w postać … detektywa. Razem z paczką „przedsiębiorców” znajduje się na wyspie w rezydencji tajemniczego inwestora. Akcja śledzi jego przygody, podczas których próbuje rozwiązać pojawiające się zagadki, za którymi stoi chcąc nie chcą jeden członek ze złowrogiej grupy. Recenzje z pierwszych seansów sugerują, że Szklana Cebula to intensywna i porywająca jazda, która utrzyma Cię na krawędzi fotela. Stylowe wartości produkcyjne, ostre sekwencje akcji i wciągająca fabuła sprawiają, że z pewnością będzie to jeden z obowiązkowych filmów końcówki 2022 roku. Fani DANIELA CRAIGA nie będą chcieli przegapić tej ekscytującej nowej serii.

Gdzie kręcono film Szklana Cebula?

Film Glass Onion: A Knives Out Mystery został nakręcony w luksusowej scenerii na odległej wyspie oddalonej o wiele kilometrów od cywilizacji. Wizualne walory wyspy stanowiły doskonałe tło dla filmu, dzięki czemu była to idealna sceneria dla produkcji serwisu Netflix. Glass Onion: A Knives Out Mystery osadzony jest w tym samym uniwersum, co popularny film tajemniczy Knives Out, który został wydany przez Netflix w 2019 roku. Podąża za podobną linią fabularną, w której główny bohater Daniel Craig próbuje rozwiązać zagadkę morderstwa. Zespół produkcyjny wykonał niesamowitą pracę, aby ożywić tę luksusową wyspę, uchwycić całe jej piękno i dać widzom wciągające doświadczenie. Dzięki usługom streamingowym Netflixa widzowie mogą oglądać ten film w swoim salonie. Ten film już stał się kolejnym hitem Netflixa.

Szklana Cebula
Szklana Cebula

Nie tylko Daniel Craig

Daniel Craig to wszechstronnie utalentowany aktor i reżyser, który dał się poznać zarówno w teatrze, jak i w filmie. Znany jest z kultowej roli Jamesa Bonda w długoletniej serii filmów. Jego najnowsze dziecko właśnie Glass Onion, która pojawi się na Netflixie w 2022 roku.

… a jakby ktoś jeszcze nie wiedział czym jest Netflix

Netflix to niesamowity serwis streamingowy, który ma coś dla każdego. To świetny sposób na oglądanie ulubionych filmów, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i nie tylko. Netflix stale dodaje nowe tytuły do swojej obszernej biblioteki treści. Przy tak dużej różnorodności może być trudno zdecydować, co oglądać dalej. Aby Ci pomóc, Netflix oferuje funkcję wyszukiwania, która pozwala przeglądać filmy według gatunku, tematu lub innych kryteriów. Dzięki temu łatwo znajdziesz coś, co pasuje do Twoich zainteresowań i nastroju.

Grafika została wygenerowana przez OpenAI, tekst: ContaduAI

5/5 - (9 votes)

Dziękuje, że przeczytałaś/eś artykuł do końca. Obserwuj spotBOX.pl w Wiadomościach Google.

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *