Ogrody Kapias w Goczałkowicach-Zdrój

Ogrody Kapias w Goczałkowicach-Zdrój – Najpiękniejsze ogrody w Polsce!

W Polsce istnieje wiele pięknych ogrodów, ale jeden z nich wyróżnia się szczególnie. Mowa oczywiście o Ogrodach Kapias mieszczących się w Goczałkowicach-Zdrój na Śląsku. To magiczne miejsce, które zachwyca swoją urodą i oferuje wiele atrakcji dla miłośników natury i ogrodnictwa. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić Ogrodów Kapias, to koniecznie musicie to zrobić!

Ogrody jak z bajki!

Ogrody Kapias to prawdziwy raj dla wszystkich miłośników przyrody. To tutaj można podziwiać niezwykłe kompozycje roślinne, odkrywać tajemnicze zakątki i poczuć magię natury. Ogrody Kapias są prawdziwym centrum ogrodniczym, w którym można znaleźć wiele ciekawych gatunków roślin. Zwiedzając te ogrody można zobaczyć staw widokowy, labirynt roślinności, a także wiele innych atrakcji.

Atrakcje w Ogrodach Kapias

Ogrody Kapias oferują wiele różnorodnych atrakcji. Wśród najpopularniejszych z nich znajduje się labirynt roślinny, w którym można się zgubić i poczuć jak bohater bajki. Inną atrakcją są również tematyczne ogrody, takie jak ogród japoński czy ogród wiejski. Można też odpocząć i zrelaksować się na pięknym patio, ciesząc się urokiem otaczającej przyrody.

Kawiarnia i restauracja w Ogrodach Kapias

Po zwiedzaniu Ogrodów Kapias można zatrzymać się na chwilę i odpocząć w przepięknej kawiarni, która oferuje pyszne napoje i desery. Jeśli jesteście głodni, to warto skorzystać z restauracji, w której serwowane są dania kuchni regionalnej. Nie można przegapić okazji spróbowania tradycyjnych potraw śląskich!

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Ogrody Kapias są otwarte dla zwiedzających przez cały rok, z wyjątkiem okresu zimowego. Godziny otwarcia są zależne od pory roku, dlatego warto sprawdzić aktualne informacje na stronie internetowej Ogrodów Kapias.

Ogrody Kapias znajdują się pod adresem: Goczałkowice-Zdrój, ul. Św. Anny 4

Kilka zdjęć z ogrodów Kapias

Ogrody Kapias to niezwykłe miejsce, które zachwyca swoją urodą i oferuje wiele atrakcji dla miłośników przyrody. Zwiedzając te ogrody, można zobaczyć nie tylko piękno roślinności, ale również poznać historię ogrodnictwa. Ogrody Kapias to obecnie jedno z najważniejszych centrów ogrodniczych w Polsce, które prezentują wiele nowych gatunków roślin.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić Ogrodów Kapias, to koniecznie zróbcie to przy najbliższej okazji. To magiczne miejsce, które z pewnością zostawi w waszej pamięci niezapomniane wrażenia i pozwoli wam poczuć piękno natury.

4.9/5 - (8 votes)
Zostań patronem i kup subskrypcję od 5zł przez GooglePay

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *