Trasy rowerowe jura krakowsko-częstochowska

Trasy rowerowe jura krakowsko-częstochowska – aplikacja

Wpis dotyczy aplikacji przygotowanej przez Urząd Miasta Częstochowa zawierającej lokalne „Trasy rowerowe jura krakowsko-częstochowska”

Wyjątkowo dobrze przygotowana apka na Android oraz iOS o nazwie Częstochowa – Brama na Jurę zawiera liczne szlaki rowerowe oraz bieżące oznaczenia dostępnych ścieżek rowerowych. Oczywiście wszystkie szlaki mamy oznaczone kolorem z 5 poziomami trudności. Istnieje także opcja – trasy przyjazne dzieciom, które są wyjątkowo łatwe i przyjemnie nawet na spacer z wózkiem.

Częstochowa – brama na Jurę – Aplikacje w Google Play

Zrzut ekranu aplikacji Brama na Jurę – podgląd mapki z punktami wartymi odwiedzenia.

Szlak – trasa ” Rzut Kamieniem”

Aplikacja pozwala wybrać rower jakim dysponujesz co ułatwia znalezienie alternatywnej drogi dla rowerów szosowych jaki i MTB. Losowo wybrany szlak z Częstochowy do Kamyka dla roweru MTB w większości prowadził drogami utwardzonymi – gruntowymi. Po lekkiej modernizacji poruszanie się drogą publiczną z natężeniem ruchu drogowego nie przekraczało 300-400m. Ten szlak jest także idealną wersją dla wędrówki pieszej. Sama apka posiada także wiele udogodnień takich jak informacje o wzniesieniach, liście atrakcji ” po drodze”, informacje o zmniejszeniu śladu węglowego oraz ile zaoszczędzimy pieniędzy wybierając rower zamiast samochodu.

5/5 - (1 vote)

One thought on “Trasy rowerowe jura krakowsko-częstochowska – aplikacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.