Generator obrazów AI w Canva

Generator obrazów AI w Canva

Generator obrazu AI Canva to potężne narzędzie, które pozwala szybko wygenerować profesjonalnie wyglądającą grafikę za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Generator obrazu AI może być używany do tworzenia niesamowitych grafik w ułamku czasu, który trzeba by było zrobić ręcznie. Dzięki generatorowi obrazów AI Canvy, wszystko co musisz zrobić, to wpisać, jakiego typu grafiki szukasz i kliknąć „generuj”. Następnie algorytm wygeneruje obrazy, które pasują do Twojego zapytania i zapewni Ci profesjonalnie stworzone wizualizacje. Dzięki temu narzędziu użytkownicy mogą łatwo tworzyć oszałamiające grafiki bez doświadczenia w projektowaniu lub wiedzy technicznej. Co więcej, generator obrazów AI może być również używany do personalizacji istniejących obrazów i uczynienia ich niepowtarzalnie Twoimi. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przyciągającej wzrok grafiki na swoją stronę internetową, czy atrakcyjnej broszury dla swojej firmy, generator obrazów AI firmy Canva ma to wszystko pod ręką!


Po co generator obrazów?

To narzędzie online, które może być używane do generowania grafiki od podstaw. Jest to świetny sposób na tworzenie obrazów i projektów bez konieczności rozpoczynania procesu tworzenia od zera. Poprzez generator obrazu, ludzie mogą łatwo generować obrazy w oparciu o ich preferencje, takie jak rozmiar, orientacja i kolor. Ponadto, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), ludzie mogą tworzyć bardziej złożone obrazy bez konieczności martwienia się o kwestie praw autorskich lub jakikolwiek prawny punkt widzenia. Generatory obrazów są również doskonałym sposobem dla projektantów, aby szybko wygenerować pomysły na swoje kreacje projektowe lub nawet po prostu zainspirować się innymi projektami graficznymi. Z pomocą generatora obrazu mogą tworzyć unikalne obrazy, które są oparte na ich własnych preferencjach i wymaganiach.


Co potrafi generator obrazów?

Canva udostępnia prosty edytor, który zamieni tekst w obraz. Podstawowe informacje jakie mamy umieścić to czego ma dotyczyć ilustracja + styl:

  • Fotografia
  • Rysunek
  • 3D
  • Obraz malowany
  • Deseń [powtarzający się wzór jak tapeta na ścianę]
  • Grafika koncepcyjna

Obrazy wygenerowanie przez Canva AI.


Generalnie na dzień udostępniania wpisu darmowy generator obrazów z tekstu nie działa idealnie, gubi się albo generuje obrazy w ogóle nie związane z wymyślonym tematem. Ale weźmy pod uwagę, że jeszcze pół roku temu system w ogóle nie istniał, a przeciętny Kowalski nie wiedział o pracach nad tego typu rozwiązaniami. Podejrzewam, że w ciągu 3-4 miesięcy rozwój będzie znaczący i ukierunkuje się na dalszą przyszłość.

Stawiasz kawę! BLOG BEZ REKLAM! Pomogłem? Stawiasz kawę za 5zł!

4.9/5 - (13 votes)

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *