box owocowo-warzywny

Tygodniowy BOX owocowo-warzywny 89zł

Mix owocowo-warzywny do Twojego domu prosto z … paczkomatu od sprzedawcy Allegro! TAK! Stało się – zacząłem analizować ceny owoców i warzyw dostępnych w sklepie do ofert znalezionych przez Internet. Wyniki prezentuje poniżej. Jeśli oczekujesz szybkiej odpowiedzi:

… w sklepie stacjonarnym jest taniej!

Do porównania trafia sklep SPOŁEM Częstochowa oraz Tygodniowy BOX owocowo-warzywny z Allegro w wersji najbogatszej za 89zł.

Spis treści wpisu:

Tygodniowy BOX owocowo-warzywny

składa się z podstawowych, najczęściej wybieranych produktów owocowo-warzywnych bez sałaty. Cena w momencie pisania tego artykułu to 89zł z dostawą gratis. Wysyłka z Wrocławia – Targ Piast

1) Pomidor szklarniowy – 1kg
2) Ogórek szklarniowy – 2szt
3) Papryka czerwona – 2szt
4) Rzodkiewka- 1 pęczek
5) Szczypiorek- 1 pęczek
6) Ziemniaki młode- 2kg
7) Cebula Polska biała – 4 szt
8) Pietruszka korzeń- 3szt
9) Seler- 1szt
10) Marchewka Polska- 4 szt
11) Por- 1 szt
12) Cukinia- 1 szt
13) koperek i natka – po 1 pęczku
14) Banan – 3 szt.
15) Jabłka- 4 szt
16) Cytryna – 1 szt
17) Pomarańcz – 1 szt
18) Grejpfruit- 1 szt
19) 1 szt czosnek

OWOCE I WARZYWA ze sklepu SPOŁEM CZĘSTOCHOWA z dostawą do domu.

Jeśli nie wiesz, sklepy SPOŁEM od dłuższego czasu oferują dostawę do domu swoich produktów i posiadają całkiem fajnie rozbudowany sklep Internetowy espolem.pl. Korzystałem z niego będąc na kwarantannie- dostawa pod drzwi z płatnością on-line. Jeśli zamówisz produkt którego niema możesz otrzymać zamiennik lub rachunek końcowy będzie niższy. Płatność odbywa się w momencie zebrania przez pracownika produktów oraz potwierdzenia zamienników jeśli występują. Owoce i warzywa przyszły takie, które sam bym wybrał w sklepie. (pomidory twarde, banany prawie dojrzałe) 😉

Rachunek ze sklepu SPOŁEM on-line z obsługa miasta Częstochowa: 68,54 zł Bez szczypiorku oraz ogórka ponieważ produktów nie było dostępnych w sklepie, za to +1kg ziemniaków (sprzedawane w workach po 3kg)

Podsumowanie:

Społem Częstochowa: 68,54zł

Allegro BOX owocowo-warzywny: 89zł

Różnica: 20,46zł

Faktycznie BOX owocowo-warzywny wyszedł znacznie drożej, ale porównując pojedyncze warzywa na kilogramy ta różnica jest już znikoma. Przy maniokach, salakach, papai czy batatach cena przechodzi na korzyść sprzedawców Allegro.

Stawiasz kawę! BLOG BEZ REKLAM! Pomogłem? Stawiasz kawę za 5zł!

5/5 - (1 vote)

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

One thought on “Tygodniowy BOX owocowo-warzywny 89zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *