box owocowo-warzywny

Tygodniowy BOX owocowo-warzywny 89zł

Mix owocowo-warzywny do Twojego domu prosto z … paczkomatu od sprzedawcy Allegro! TAK! Stało się – zacząłem analizować ceny owoców i warzyw dostępnych w sklepie do ofert znalezionych przez Internet. Wyniki prezentuje poniżej. Jeśli oczekujesz szybkiej odpowiedzi:

… w sklepie stacjonarnym jest taniej!

Do porównania trafia sklep SPOŁEM Częstochowa oraz Tygodniowy BOX owocowo-warzywny z Allegro w wersji najbogatszej za 89zł.

Spis treści wpisu:

Tygodniowy BOX owocowo-warzywny

składa się z podstawowych, najczęściej wybieranych produktów owocowo-warzywnych bez sałaty. Cena w momencie pisania tego artykułu to 89zł z dostawą gratis. Wysyłka z Wrocławia – Targ Piast

1) Pomidor szklarniowy – 1kg
2) Ogórek szklarniowy – 2szt
3) Papryka czerwona – 2szt
4) Rzodkiewka- 1 pęczek
5) Szczypiorek- 1 pęczek
6) Ziemniaki młode- 2kg
7) Cebula Polska biała – 4 szt
8) Pietruszka korzeń- 3szt
9) Seler- 1szt
10) Marchewka Polska- 4 szt
11) Por- 1 szt
12) Cukinia- 1 szt
13) koperek i natka – po 1 pęczku
14) Banan – 3 szt.
15) Jabłka- 4 szt
16) Cytryna – 1 szt
17) Pomarańcz – 1 szt
18) Grejpfruit- 1 szt
19) 1 szt czosnek

OWOCE I WARZYWA ze sklepu SPOŁEM CZĘSTOCHOWA z dostawą do domu.

Jeśli nie wiesz, sklepy SPOŁEM od dłuższego czasu oferują dostawę do domu swoich produktów i posiadają całkiem fajnie rozbudowany sklep Internetowy espolem.pl. Korzystałem z niego będąc na kwarantannie- dostawa pod drzwi z płatnością on-line. Jeśli zamówisz produkt którego niema możesz otrzymać zamiennik lub rachunek końcowy będzie niższy. Płatność odbywa się w momencie zebrania przez pracownika produktów oraz potwierdzenia zamienników jeśli występują. Owoce i warzywa przyszły takie, które sam bym wybrał w sklepie. (pomidory twarde, banany prawie dojrzałe) 😉

Rachunek ze sklepu SPOŁEM on-line z obsługa miasta Częstochowa: 68,54 zł Bez szczypiorku oraz ogórka ponieważ produktów nie było dostępnych w sklepie, za to +1kg ziemniaków (sprzedawane w workach po 3kg)

Podsumowanie:

Społem Częstochowa: 68,54zł

Allegro BOX owocowo-warzywny: 89zł

Różnica: 20,46zł

Faktycznie BOX owocowo-warzywny wyszedł znacznie drożej, ale porównując pojedyncze warzywa na kilogramy ta różnica jest już znikoma. Przy maniokach, salakach, papai czy batatach cena przechodzi na korzyść sprzedawców Allegro.

5/5 - (1 vote)

Author: Robert

HEJ! TU ROBERT! Z wykształcenia jestem logistykiem. Na co dzień pracuję w fundacji wspierającej przedsiębiorców. W 2010 roku stworzyłem projekt mikro firmy spotBOX mającej na celu promocję i reklamę usług małych oraz średnich przedsiębiorstw. Uwielbiam luźny tryb życia, bez ciśnienia i owczego pędu. Proste rozwiązania, wypady i podróże. Lubię grać, a moim konikiem są smart technologie.

One thought on “Tygodniowy BOX owocowo-warzywny 89zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.